• 10 pierwszych dni 19 września 2018

logo-10-pierwszych-dni

Akcja „10 pierwszych dni” już za nami. Mamy nadzieję, że zorganizowane przez Wydział wykłady, gry, spacery i inne wydarzenia pozwoliły Wam oswoić się z nowym doświadczeniem jakim jest studiowanie oraz z przestrzenią Collegium Maius!

W dniach 29 września-11 października mieliście okazję wysłuchać interesujących wykładów, zmierzyć się z zagadkami z zakresu światów wirtualnych, sztucznej inteligencji, technologii i nauki w Escape Room’ie „W Laboratorium”, poznać zakamarki budynku podczas gry „Collegium Maius Labiryntus”, a także przejść ulicami miasta w poszukiwaniu literackich śladów.

Na spotkaniu z Prodziekan ds. studenckich uzyskaliście najważniejsze informacje dotyczące studiowania na WFPiK, a oddana do Waszej dyspozycji „Skrzynka pytań” pozwoliła Wam zadać te najbardziej nurtujące. Ponadto w Bibliotece WFPiK powstała przestrzeń z książkami i filmami, które mogliście zabrać do domu lub akademika w ramach akcji „Zabierz książkę z biblioteki”.

Zachęcamy do zapoznania się programem ”10 pierwszych dni” oraz zdjęciami z inauguracji roku akademickiego 2017/2018.

10-pierwszych-dni-program-strona